اعلام همکاری مجله Journal of Medical Library and Information Science با دبیرخانه همایش

مسئولان مجله علمی پژوهشی Journal of Medical Library and Information Science و دبیرخانه همایش علمی مدیریت اطلاع رسانی پزشکی؛ چشم اندازها، رویکردها و فرصت‌ها در خصوص داوری و چاپ آثار برگزیده این همایش در مجله توافق کردند.

دبیرخانه همایش علمی مدیریت اطلاع رسانی پزشکی؛ چشم اندازها، رویکردها و فرصت‌ها با ‌هدف ارتقای سطح کیفی مقالات ارائه شده در همایش، با مجله انگلیسی‌زبان «Journal of Medical Library and Information Science» توافق کردند که روند داوری چکیده‌های برتر این همایش در این مجله تسریع و تسهیل شود. البته پذیرش چکیده در همایش به‌معنی پذیرش آن در این مجله نیست؛ بلکه نسخه‌ گسترش‌یافته مقاله برتر توسط نویسنده و از طریق دبیرخانه‌ همایش به مجله مزبور ارائه و داوری مربوطه در مجله انجام خواهد شد. لکن روند داوری برای این مقالات سریع‌تر و ساده‌تر انجام خواهد گرفت.

Journal of Medical Library and Information Science مجله‌ای علمی ویژه محققان و دانشجویان کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی و علوم وابسته است که از تیر ماه ۱۳۹۹ با همکاری گروه کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با مدیر مسئولی پروفسور عباس حق پرست و سردبیری دکتر مریم شکفته به صورت پیوسته منتشر می شود. این مجله در اسفند ۱۴۰۰ رتبه علمی پژوهشی از کمیسیون نشریات علوم پزشکی کشور دریافت نمود و هم اکنون یکی از مجلات مصوب و مورد پذیرش جامعه علمی کشور است که به صورت الکترونیکی منتشر می گردد.

مجله Journal of Medical Library and Information Science

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا